Aidraci.ro - ForumPropuneri si problemePropuneri4 Propuneri pentru iubitul nostru joc!
Pagini: [1]   În jos
Imprimă
Ajutor Subiect: 4 Propuneri pentru iubitul nostru joc!  (Citit de 2312 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
aaxxoo123
Newbie
*
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
« : 2014 02, 07, 06:38:15 »

Am cateva idei in minte care cuprind schimbarea a ceva in joc (cladiri)
-As sugera sa se adauge o cladire care ... sa coste moderat :-? si sa dea urmatorul bonus Zâmbet  Ceva (asemanator cu preotii) prin care jucatorii nu ne pot fura banii detinuti Cheesy si sa fie de exemplu: 1 sa protejeze 1000 bani.. dar sa fie o limita de exemplu 5000 pe zi  si sa creasca odata cu productia playerilor in bani Cheesy  sau ... ceva gen Cheesy
-A doua propunere este ca sa se adauge un artefact care ar  marii sansa de a gasii alte artefacte .Cu 5 % macar Zâmbet Si sa fie foarte scump Cheesy Si foarte rar de gasit Zâmbet DAR NU PREMIUM! Zâmbet
-Sa se adauge donarea in orange Zâmbet Deoarece eu zilele trecute am vrut sa donez .. si cand m-am uitat mai bine ... nu mergea in orange(cum eu am abonament in orange)
-Limita de tranzactii dintre jucatori sa fie marita. Macar 4 tranzactii  Zâmbet
-In alianta sa existe un fel de optiune .. prin care un jucator de exemplu seful aliantei:) Sa poata vedea ... mesajele/artefactele/productia/potiunile/masinile/bonusurile altui jucator (DOAR CU ACORDUL ACESTUIA) odata la 24h Zâmbet Pentru a se verifica daca un e spion sau ... tradator al aliantei;) si pentru verificarea ... evoluarii jucatorului in fiecare zi:).
Cam astea au fost ideeile mele voi revenii cu alte subiecte Cheesy Sper sa fie luate in considerare macar una,toate sau macar sa fie citite Cheesy daca nu ve-ti lua niciuna in considerare! Scuzati-mi greselile de exprimare/scriere Zâmbet Nimeni nu e perfect! Va multumesc Cheesy
Memorat
Pagini: [1]   În sus
Imprimă
Schimbă forumul: