Aidraci.ro - ForumStrategii de jocTUTORIALE - ghiduri de orientareGHID PENTRU CAMPIONAT
Pagini: [1]   În jos
Imprimă
Ajutor Subiect: GHID PENTRU CAMPIONAT  (Citit de 1686 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
AntiNoobs
Newbie
*
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
« : 2013 08, 20, 01:43:41 »

Pentru cei ce inca mai joaca pe campionat desi nu sunt multe persoane dar inca mai sunt:),as vrea sa va impartasesc din experienta mea pe acel server mai exact sa va ofer o `mica` strategie cum sa castigati serverul respectiv:)

Sa incepem:

Pentru inceput trebuie sa dispuneti de minim 3.000 de credite(daca aveti mai multe cu atat mai bine),daca cumparati odata 8250 de credite cu 5 euro veti castiga nenumarate runde pe acel server:),pentru ca:
La inceput de server mai exact cum se deschide va veti cumpara publice suficiente cat sa faceti lvl 3 din ele,dupa cumparati dracii de restul dar sa va mai tine-ti si un numar de 500-800 de credite ca de la lvl 7 la lvl 10 sa treceti folosind respectivele credite(e mult mai usor asa),de dracii care ii cumparati cu credite cand atingeti lvl 3 faceti puncte cu jucatorii din joc si de puncte va cumparati haine de atac ca sa puteti da linistiti pe Parlament,preferabil sa faceti asta in primele 4-6 ore ale serverului(mai exact luni seara) de banii care ii veti lua de pe Parlament 6-11 milioane ii bagati in cladirile de banii pentru ca daca ii bagati in cele de dracii sunt cam egali cu 0,dupa ce ati facut acest lucru` incercati sa cumparati artefacte de banii cat mai multe si de dracii daca veti gasi,asa deci pana aici totul e simplu:) de aici sa zicem ca e `putin mai greu` desi e la fel de simplu,dupa ce veti ataca Parlamentul si il veti bate el isi va marii dracii la 50 de milioane,nu va speriati pe miercuri dupa-masa cel tarziu ar trebui sa aveti cam 25-28 de milioane dracii,cand ati facut 28.5mil dracii atacati din nou Parlamentul si de banii care ii luati dezvoltati Televiziunea,multi fac greseala ca primii bani care ii iau de pe Parlament ii `baga` in Mall,cea mai mare greseala sa nu faceti asta,pana nu dezvoltati Stadionul la un nivel decent,Mall-ul il lasati lvl 6(max 7),dupa ce ati inceput sa dezvoltati Stadionul productiile voastre vor creste considerabil,ca pe joi seara cel tarziu vineri dimineata sa faceti puncte si sa cumparati artefacte de dracii multi nu cumpara Pietre Apa Sambata pentru ca le scade productia de banii dar nu mai conteaza deja ca e cam pe sfarsite serverul si deja ar trebui sa aveti o productie de banii consistenta:),asa ca veti cumpara undeva la 8-9 Pietre si de restul Mantie ale lui Scaraotchi sau chiar Biciuri ale Sf.Ilie si pana la sfarsit de runda ar trebui sa aveti cel putin 1.5miliarde de dracii:),daca veti respecta ceea ce v-am zis nu aveti cum sa PIERDETI cei ce au jucat contra mea in nenumarate runde s-au convins,toate cele bune Alex:)

P.S:Preotii sunt egali cu 0 pe CAMPIONAT deorece e runda RUSH
P.S2:Si fara credite la inceput puteti face treaba buna daca reusiti sa luati la artefactul norocos macar 500 de credite( stiu din propria experienta)
Memorat
Pagini: [1]   În sus
Imprimă
Schimbă forumul: